2020 ABD Başkanlık Seçimleri Adayı Kendi Kripto Parasını Çıkartıyor

Kripto para topluluğunun baş belası, McAfee Antivirüs programının geliştiricisi ve 2020 ABD Başkanlık Seçimleri talibi John McAfee kendi kripto para birimini çıkartıyor. McAfee, 29 Mayıs’ta Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımda McAfee Freedom Coin’in bu senenin güz aylarında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

McAfee’nin çıkarmayı organize ettiği kripto para birimi, geleneksel finansal sistemden tamamen izole olmayı amaçlıyor.

Kripto paralarla itibari para birimlerinin ilişkisini kesecek bir paraya gereksinim duyuluyor. Nakdi değere haiz olmayan sadece internasyonal anlamda kabul gören bir para birimine. Herhangi bir dışsal değere ya da emtiaya bağlı olmayacak. McAfee Freedom Coin’in kıymeti öteki kripto paralara karşı daima sıfır olacak sadece naturel kıymeti bu mevzuda tamamen özgür.

Geçtiğimiz aylarda McAfee, ABD İç Gelir Servisi’ne (IRS) meydan okumuş ve tam 8 senedir veri vermediğini açıklamıştı. Bundan dolayı ABD’nin vergi makamı tarafınca hedef alındığını, 2020 ABD Başkanlık Seçimi çalışmalarını da internasyonal sulardaki bir teknede yürüteceğin ifade etmişti.

McAfee, geride bıraktığımız Mayıs ayında Bitcoin’in gizemli yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun kim bulunduğunu bulduğunu ve oldukça yakında kimliğini ifşalayacağını açıklamıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.