2020 Başkanlık Seçimi Adayı Kripto Para Sektörü İçin Vaatte Bulundu

2020 ABD Birleşik Devletleri başkanlık seçimleri demokrat talibi Andrew Yang, kripto para sektörünü iyi mi düzenlemeyi planladığını deklare etti.

Kripto para düzenlemelerini teşvik etme sözü

2020 ABD başkanlık seçimlerinin girişimci, avukat, hayırsever ve Demokrat bir talibi Yang, 14 Kasım tarihindeki blog yazısında, kripto paralara ilişkin finansal düzenlemelerin kafi olmaması sebebiyle sektördeki dolandırıcılık vakalarının hala yüksek seviyede bulunduğunu yazdı.

“Kripto para düzenlemelerinde önümüzde olan öteki ülkeler bu yeni pazara önderlik ediyorlar ve eğer onları yetişmemiz durumunda uymamız ihtiyaç duyulan kuralları belirliyorlar. “

Yang, kripto paraların ve dijital varlıkların aslına bakarsanız büyük çaplı ekonomik etkinlik oluşturduğunu kaydetti ve bu alanda hükümetin hamle yapmakta geciktiğini belirtti. 

“Bu varlıkları düzenlemek için ulusal bir çerçeve ortaya koyamadık, bazı federal kurumlar birbiriyle çelişen düzenlemeler üstünde çalışıyor.”

Andrew Yang ek olarak, Blockchain ve kripto para birimleri şeklinde yenilikçi teknolojileri etkin bir halde düzenlemek için ABD hükümetinin ilkin onları anlaması icap ettiğinin altını çizdi.

Blockchain Tabanlı Oy Verme Sistemi

Ağustos ayında, Yang, Amerikan vatandaşlarının, doğrulama amaçlı kullanılan Blockchain teknolojisi yardımıyla mobil cihazlarla oy verme seçeneğine haiz olması gerektiğine inanılmış olduğu ve 2020 ABD başkanlık seçimini kazanırsa, Blockchain tabanlı mobil oylamayı uygulamaya koymayı planladığını belirtti.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.