5-10 Madenci Kalacak!

Kripto paralar artış yaşamaya başlamış durumdalar. Kripto para ile ilgili olarak ortaya atılan bir öteki iddia ise gelecek yıllarda kripto para madenciliği mesleğinin kalmayacak olduğu, 5 ila 10 arası madencinin ayakta kalmış olarak üretime devam edecek olduğu iddia ediliyor. Bu iddialar ile ilgili doğal kesinleşmiş bir öngörü olmadığından dolayı madencilere şimdiden bu sektörden çekilmelerini belirtmek asla fakat asla doğru olmayacağı suretiyle birçok madenci esasen kazançlarının yüksek olmasından dolayı cihazlarını çalıştırıyor.

Bazı madenciler başta kazançları olmak suretiyle enerji paralarından dolayı her gün kazançlarını takip ediyorlar ve ay sonunda toplam ödedikleri enerji parasına oranla gelecek ay ödeyecek oldukları enerji parasını da bu kazandıkları kar oranı içinden ayırıyorlar.

Kripto Para Dünyasında Neler Olacak?

Gelecek dönemde kripto para dünyasında neler olacak bulunduğunu daha rahat görebileceğiz. Zira şimdi bu aşamada madencilik ile ilgili ortaya atılan iddiaların pek fazla doğru olduğu söylenemeyecek olmasına karşın günden güne azalan karlılık sayıları, enerji fiyatlarının artış yaşaması dolayısı ile madencilik alanında yaşanacak olan gelişmeler dikkat çekecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.