Agrello (DLT) Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

Agrello (DLT) Nedir?

Agrello: Temel Bilgiler

Agrello, dijital kimlikler ve imzalarla desteklenen sınırsız itimat ağları meydana getirmeye odaklanan bir Estonya yüksek teknoloji şirketidir. Agrello’nun ürünleri, müşterinin iştirakı, güvenli işlemler ve elektronik imzalar için güvenli uygulamalar sağlamak suretiyle gerçek şahıs doğrulama ve kuvvetli kimlik doğrulama yöntemlerini birbirine bağlayan kuvvetli dijital kimlik üstüne inşa edilmiştir. Agrello, dijital ekonomiyi ve onu yöneten insanları güçlendirme yetkisine haizdir.

Agrello Geliştirme

2017’de kurulan Agrello, fizyolojik ve dijital dünya arasındaki boşluğu doldurmak için kullanıcı dostu özelliklerle beraber Blockchain kullanarak yüksek düzeyde güvenlik sunan ilk şirketlerden biridir.

Şu anda, Agrello ürünleri Uygulama mağazalarında mevcuttur ve şahsen tanışmış olsun ya da olmasın insanların birbirlerine güvenmelerini sağlar.

Agrello’nun Yararları Nedir?

Agrello Teknolojisi

Agrello’nun ürünleri, gerçek şahıs kimliğini doğrulamak için gerçek zamanlı kullanıcı doğrulaması ve kimlik belgesi eşleştirmesi kullanır. Bu doğrulamaya dayalı olarak, benzersiz dijital kimlik sertifikası oluşturulur. Bu yenilikçi yaklaşım, Agrello’ya rakiplerimize kıyasla dijital kimlik ve elektronik imzaların özgünlüğü ve güvenliğinde teknolojik üstünlük sağlıyor.

Agrello, gelişmiş elektronik imzaların formatlarıyla ilgili AB düzenlemelerini tam olarak destek sunar. Ek olarak, Agrello, AB tarafınca standart olarak kabul edilen tek elektronik imza kapsayıcı formatını (ASICe) destekleyen birkaç şirketten biridir.

Agrello’nun ürünleri, son olarak güvenlik ve yasal uyumluluğa kök salmış olsa da, kullanımı kolay mobil ve web uygulamaları yardımıyla, kullanıcı dostu olma ve üst düzey güvenlik teknolojisini toplu pazar kullanımı için erişilebilir hale getirmeye odaklanır.

Agrello İşlem Süreci

Agrello’nun para birimi, bir Ethereum ERC20 tokenı olan Delta (DLT)’dır. Bitcoin üstünden fiyatlandırılan işlemler bir KYC süreci gerektirirken, daha ufak işlemler mazur görülmüştür.

Agrello üstünden işlem yapmak için ilkin hesabınızı kaydetmeniz ve cüzdanınızı ayarlamanız gerekir. Delta paraları satın almak için birazcık BTC yada ETH para birimi ilave edin. Satın alma işleminiz bittiğinde, DLT coinlerinizi herhangi bir Ethereum cüzdanında saklayabilir yada çekebilirsiniz.

Agrello Ana Özellikleri

Paylaşım Ekonomisi: Agrello, otomobil paylaşımı ve alt sözleşmeler benzer biçimde günlük sözleşmeye dayalı etkinlikleri yönetmeye destek sağlar. Evrak işleri mevzusunda hiçbir sorun yoktur.

Otomatik: Suni zeka destekli asistanlar, sizin adınıza anlaşmalar yapmanıza ve görevleri yerine getirmenize destek sağlar.

KOBİ’ler: Platform, bir özgür çalışan benzer biçimde uzun ve kısa vadeli iş ilişkilerini yasal emek harcama için herhangi bir harcama yapmadan resmileştirmeyi kolaylaştırır.

Yasal Bağlayıcılık: Agrello’daki sözleşmeler, yasal evrak sıkıntısı ve ilgili maliyetler olmadan tamamen yasaldır, şundan dolayı bu Agrello ağı ve hukuk uzmanlarıyla entegrasyonu tarafınca halledilir.

DLT Iyi mi Satın Alınır ve Saklanır?

Agrello’nun özelliklerinden yararlanmak için Delta tokenları gereklidir. Delta, ERC20 uyumlu bir tokendır. Bu token vasıtasıyla, Agrello kullanıcıları Ethereum blok zincirindeki sözleşmeler ve cüzdanlarla etkileşime girebilir.

DLT Satın Alma

DLT satın almak için Agrello’ya kaydolmanız ve cüzdanınızı ayarlamanız gerekir. DLT’yi HitBTC, YoBit, Mercatox ve CoinCodex benzer biçimde kripto para değişiklik platformlarından da satın alabilirsiniz.

DLT Depolama

Delta depolaması için en iyi seçenek Agrello’nun cüzdanıdır. Ek olarak MyEther Cüzdan benzer biçimde herhangi bir Ethereum cüzdanı kurabilir ve paralarınızı içinde saklayabilirsiniz. Ledger Nano S, Trezor ve KeepKey benzer biçimde donanım cüzdanları, dijital paralarınızı çevrimiçi dolandırıcılıktan korumak için bazı seçeneklerdir.

Agrello’nun Geleceği Nedir?

Agrello’nun misyonu, blok zinciri teknolojisi yardımıyla hukuk sektörünü yükseltmek ve yasal olarak bağlayıcı akıllı sözleşmeleri gerçeğe dönüştürmektir. Blockchain ağlarında akıllı sözleşmelerin popüler kullanımına karşın, akıllı sözleşmeler insan dilinde mevcut değildir. Bunun sebebi, bu sözleşmelerin yasal olarak bağlayıcı olmamasıdır.

Agrello’nun gelecekteki yolunda birkaç engel var. Avukatlar, pazar kullanımını genişletmek için platformun işleyişini kabul etmeli ve bu platformun işleyişini tanımalıdır. Ek olarak, kullanıcı deneyimi, platformun uygun bir yasal sözleşme sistemi olarak çalıştığını doğrulamalıdır.

Agrello Öteki Kripto Para Birimlerinden Iyi mi Farklıdır?

Agrello’daki her hizmete yalnızca DLT parası ile erişilebilir. Bu altcoin, Agrello’nun kullanıcılarına ve geliştiricilerine yarar kıymetini sağlamaktan mesuldür.

Gerçekleştirdiği aşağıdaki işlevler sebebiyle öteki kripto para birimlerinden farklıdır:

– Kullanıcılara AI özelliklerini, iş verileri analizlerini ve pazar verilerini sunar

– Öteki para birimlerini ve işlem yöntemlerini Agrello cüzdanıyla entegre eder

– Şablon geliştiricilerini ve gözden geçirenleri teşvik eder ve ödüllendirir

– Güvenli belge imza hususi durumunu etkinleştirir

– Akıllı sözleşme şablonlarını yükler ve kilidini açar

Agrello’ya Yatırım Yapmalı Mısınız?

Legaltech platformu olarak Agrello, hem küresel hukuk sektörü hem de kripto para piyasası için birçok vaatte bulunuyor. Daha popüler hale getirmek için firmanın kripto paranın kıymetini güçlendirmesi gerekiyor. Sonuçta tüm işleyişi DLT kripto paralarına bağlıdır.

Şirket kısa süre ilkin Blockhive ve Polymath ile iki yeni ortaklık yaptığını duyurdu. Bu işbirliklerinin DLT’nin kıymetini çoğaltması ve akıllı sözleşmelerin kullanımını yaygınlaştırması planlanıyor.

Agrello şimdilik hafife alınan bir konumda benzer biçimde duruyor. Uzun vadeli bir yatırım için pozitif yönde sonuçlar yaratma potansiyeline haizdir. Ekibi, yatırımınızı gelecek yıllarda karlı hale getirecek uzmanlığa ve yol haritasına haizdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.