Akaryakıtta Yeni Dönem! Bitcoin İle Akaryakıt Alınabilecek!

Kısa bir süre ilkin Türkiye’deki müşterilerin self servis olarak kendi akaryakıtlarını alabilecekleri müjdesini veren Aytemiz, akaryakıtta yeni bir süreci başlattı.

Devletimizde 500’ün üstünde akaryakıt istasyonu bulunan Aytemiz tarafınca meydana getirilen açıklamada tüm istasyonlarında kısa süre içinde self servis hizmeti sunacağını deklare etti. 

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke tarafınca meydana getirilen açıklamada self servis hizmetinin dünyanın pek fazlaca yerinde uygulandığını belirleterek, devletimizde de bu hizmeti sunan ilk marka oldukları için mutlu olduklarını belirtti. Self – Servis ile akaryakıt almanın daha ucuz olacağını belirten Aytemiz Genel Müdür Ahmet Eke, “Müşterilerimiz self – servis akaryakıt hizmetini kullandıklarında motorinde 20 kuruş, benzinde ise 15 kuruş indirim kazanacaklar” dedi. 

Akaryakıtta Yeni Dönem!

Eke self servis hizmetine ek olarak akaryakıta yeni bir dönem başlattıklarını deklare etti. Aytemiz CEO’su Ahmet Eke yapmış olduğu açıklamada Aytemiz bayilerinde Bitcoin ve öteki kripto para birimleriyle akaryakıt alma çalışmalarını sürttüklerini belirterek, kısa süre içinde de bu hizmeti de kullanıma sunacaklarını belirtti. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.