Akıl Almaz Yükseliş, Tam 362 Milyar Dolar!

Chicago Tecim Borsası (CME) kripto para piyasası ile ilgili olarak talebin arttığını beyan etti. Kripto para piyasasında yaşanmış olan bu artış sonrasında vadeli işlemlerin bir o denli daha derinden arttığına değinen uzmanlar, şimdilerde meydana getirilen bu açıklamalar ile kripto para piyasasına adeta can kattı.

Kripto para piyasası hacmi uzun süredir erişemediği 360 milyar dolar seviyesini 362 milyar dolar ile aşmayı başarırken, kripto paralarda da mevcut seviyenin hemen hemen daha tam olarak yakalanamasa bile gelecek günlerde kripto para piyasalarında daha çok artış beklentisinin hakim olması dolayısı ile yatırımcıların yüzünün gülmesi planlanıyor.

Yatırımcının İsteği: Hep Yükseliş

Normal olarak yatırımcıların istekleri ise kripto paralarda devamlı olarak yükseliş yaşanmasına yönelik olarak bir talep olmasına karşın kripto paralar döviz benzer biçimde devamlı yükseliş yaşayabilecek bir kapasiteye erişmiş değil. Gene de son dönemde görüldüğü suretiyle devamlı bir yükseliş havasının hakim olması kripto paraların daha çok yükselecek bulunduğunun bir garantisi olarak söylenebilir.

  • Hiçbir şekilde ihtimaller içinde geleceğe dair öngörülerek inanarak yatırım yapmamalı, web üstünden sözde yatırım danışmanlarına asla fakat asla inanmamalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.