Alp Işık Kripto Para Gündemini Yorumladı: Holochain’in Kendi Hikayesini Yaratması Gerekiyor

Türk yatırımcılarının yakından takip etmiş olduğu kripto para uzmanı Alp Işık, Business HT.com’un canlı yayınına katıldı. Programda Hande Berktan’ın sorularını yanıtlayan Işık, kripto para gündemine ilişkin mühim açıklamalarda bulunmuş oldu.

Litecoin’deki Blok Ödülü Yarılanması Bitcoin Blok Ödülü Yarılanmasının Provası Olacak

Alp Işık Litecoin’in blok ödülü yarılanması sebebiyle çoktan fiyatlandığını belirtti ve bundan sonrasında Litecoin’e yatırım yapmak isteyen kullananların kendi kararlarını kendileri vermeleri icap ettiğini açıkladı. 2018 yılının Kasım ayında 22,82 dolara kadar gerileyen Litecoin, blok ödülü yarılanmasının ve ağdaki çeşitli gelişmelerin etkisiyle 7 ay benzer biçimde kısa bir sürede dolar karşısında 6 kattan daha çok kıymet kazanmıştır.

Holochain Bir Öykü Yaratmayı Bekliyor

Berktan, Alp Işık’a Türk kripto para yatırımcıların bayağı fazla talep gösterdiği Holochain ile alakalı fikirlerini sordu. Alp Işık, Holochain’in tıpkı EOS, Tron benzer biçimde kendi öyküsünü yaratması icap ettiğini belirtti ve Holochain’le daha yakından ilgilenmek için kendi Blockchain ağına geçmesini beklediğini dile getirdi.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.