Beklentiler Yükseldi, Bitcoin Yükselmeye Hazır

ABD’li ve Cenup Koreli kişilerin fazlası ile etken oldukları platformlar üstünde meydana getirilen araştırmalar ve bizzat yaptığımız gözlemler sonucunda bu 2 ülke vatandaşlarının kripto paralar ile ilgili beklentisinin Türkiye’de mevcut gösterim meydana getiren platformlara oranla oldukca daha çok pozitif bulunduğunu görmüş durumdayız.

Cenup Kore hükümetinin ve ABD hükümetinin tüm engellerine ve yasal olarak vatandaşlarına sunacak oldukları yasalara karşın bu ülkelerde yaşayanların kripto paralara duyduğu ilgi en üst düzeyde.

Beklentiler Tavan Yapmış oldu

Fiyatların dip seviyeye gerilemesi ile beraber Bitcoin yatırımcısı kişilerin beklentisi en üst zirveye vardı. Beklentiler aslına bakarsanız hep yüksek olmasına karşın yatırımcıların beklentilerinin gelecek günlerde fiyatın yükselmesinden yana olduğu iddia edildi.

Bitcoin fiyatının yükselecek bulunduğunu düşünen Cenup Kore ve ABD’li yatırımcının kendi yatırımları ile fiyatın yükselmesinin de ani olarak artacak bulunduğunu beklediği açıklandı.

Ani toplu satışlar iyi mi ki fiyatların düşmesine niçin oluyor ise ani toplu alımlar ise fiyatların yükselmesinde etken rol oynuyor. Bitcoin yükselir mi? Sorusuna hemen hemen kati net cevap vermek için oldukca zor olmasına karşın gelecek birkaç hafta içinde 2 ülkeden yatırım meydana getiren kişilerin yatırımlarından kar elde etme beklentisinin gerçeğe ulaşması oldukca fazla uzak değil. Zira yatırımcıların görüşleri ve piyasanın mevcut durumunun da pozitif bir süreçte bulunduğunu söylemek zor olmasa gerek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.