Bill Baruch: Bitcoin Rekor Kıracak

Meşhur vadeli işlemler analisti Bill Baruch, kripto paralarda yaşanmış olan dip dalganın yakın bulunduğunu ve yaşanmış olabilecek bulunduğunu deklare etti. Bitcoin fiyatının dip seviyeye yakın bulunduğunu ve dip seviyeyi görmüş olabilecek olması ihtimali dolayısı ile üstün dereceli kırabilecek olduğuna değinen Bill Baruch, üstün dereceli kırmaya yakın bulunduğunu düşündüğünü deklare etti. Tanındık bir isim olması dolayısı ile yapmış olduğu açıklamalar tüm Bitcoin dünyasında münakaşa mevzusu yaratan meşhur isim, dip dalganın görülmüş olması dolayısı ile yeni yükselişlerin ve kademeli artışların yakın olabilecek bulunduğunu belirtti.

ABD’nin ve Cenup Kore’nin kripto paralar üstünde baskı kurmasına karşın kripto paralar geçtiğimiz günlerde kendisini aniden toparlamış ve BTC ile Ethereum yükselmeye başlayarak piyasa kıymetini yeniden 300 milyar dolar seviyesine yakın bir orana yükseltmeyi başarmıştı. Buna ek olarak yükseliş sonucunda yatırımcıların ellerinde bulunan kripto yatırımlarında arttığı ortaya çıkmıştı.

Bitcoin Pozitif Seviyeye Yükselecek

Bitcoin pozitif yönde bir fiyat seyir dengesine ulaştığında ise bugünler geride duracak ve yatırımcı sayısı eşit olarak artış göstereceğinden dolayı hali ile yatırımcıların yatırım oranları artış gösterip, daha çok kripto para sahibi şahıs sayısı olacak. Bu ise bununla beraber piyasaya müdahale edilmesini daha zor hale getirecek olduğundan dolayı kripto paranın kıymeti kat be kat artabilecek.

  • Yatırım önerileri ve yatırım tavsiyeleri olarak algılanmamalıdır.
  • Bitcoin fiyatı dolar ve Euro iyi mi her salise değişen kur seviyesine haiz ise aynısı kripto paralar içinde geçerlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.