Bill Gates: Bitcoin’in Durdurulmasını İsterdim

Microsoft’un kurucusu ve CEO’su Bill Gates, kripto para dünyasını hedef alan bir açıklamaya daha imza attı. Kripto paraların tamamen bir saçmalık olduğuna değinen Gates, mevzu ile ilgili olarak Bitcoin’in büyümesi ve gelişmesini sağlayacak yeni fikirler üretilmediğini ve bundan dolayı büyümesinin beklenmemesi gerektiği uyarısında bulunmuş oldu. Son dönemde dünyanın en varlıklı insanlarının ve iş insanlarının Bitcoin ve öteki kripto para birimlerini hedef alması ise akıllara ”niçin dolayı eğer gelişmeyecek ise bu kadar fazla ehemmiyet veriyorlar, biz son kullanıcıları düşünmedikleri oldukca iyi bir halde ortada” ifadelerinin ortaya çıkmasını sağlamış oldu.

Kripto paralar ile ilgili olarak bazı meşhur iş insanları gelecekte oldukca daha iyi seviyeye gelebilecek bulunduğunu belirtmesine karşın, çoğu zaman %90 negatif açıklamalar ve yorumlar yapılmakta olduğu biliniyor.

Gates: Durduramayız

Microsoft’un kurucusu ve CEO’su Bill Gates, kripto paraları durdurmak için bir yol olsa, buna karşı yatırım yaparak kripto paraları durdurmak isteyecek bulunduğunu deklare etti. ABD’nin kripto paralara karşı olmaması ve Washington yönetiminin kripto paraları durdurmak istememesi ise Bitcoin’in en azından şu aşamada hiçbir güç tarafınca durdurulamayacak bulunduğunu doğrulayan bir detay olarak yorumlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.