Binance CEO’su Bugün Binance’a Gelecek Yeni Özelliği Müjdeledi

Binance bugün kullanıcılarına yeni ve sevindirici bir haber verebilir. Binance CEO’su Changpeng Zhao kişisel Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımda gün içinde Binance’e sevindirici bir yeniliğin gelebileceğine işaret etti.

Yalnız saatler ilkin meydana getirilen paylaşımda Binance’in başarı göstermiş CEO’su Changpeng “CZ” Zhao şunları kaydetti:

Uyurken para kazanmak ister misiniz. Gözünüz Binance’in üstünde olsun

Paylaşımda mevzuya ilişkin daha çok detay vermeyen Zhao çok açık ki yeni ve deli bi Binance projesini bugün tanıtmaya hazırlanıyor. Binance kullanıcıları merakla beklenen yeniliğe ilişkin çoktan tahminler hayata geçirmeye başladı bile. Changpeng Zhao’nun Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımın altında Binance kullanıcılarının çeşitli tahminleri içeriyor. Uyurken kripto para kazanmak ister misiniz ifadesi ise Binance’in tıpkı Poloniex borsasında olduğu benzer biçimde Lending hizmeti sunmaya başlayacağını akıllara getiriyor.

Önümüzdeki saatlerde gelişme olması durumunda siz kıymetli okuyucularımızı bilgilendireceğiz…

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.