Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan Göre Altcoin Rallisi Açıklaması

CNBC’de gösterilen Crypto Trader programına röportaj veren Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, kripto para yatırımcıların merakla beklediği altcoin rallisinin er ya da geç başlayacağından güvenli bulunduğunu belirtti. Crypto Trader programının sunucusu Ran NeuNer’in sorularını yanıtlayan Zhao, yeni altcoin rallisinin 2017 yılındakinden oldukca daha etkili olacağını da sözlerine ekledi.

2017’dekiyle Aynı Olmayacak

Zhao, 2017’den sonrasında gelen ayı sezonunun peşinden ayakta kalmayı başarabilen kripto para şirketlerin meşru projeler bulunduğunu dile getirdi. Binance’in başarı göstermiş CEO’suna bakılırsa tüm kripto paralar, 2017 yılındaki şeklinde aynı anda yükselişe geçmeyecek. Zhao, bu boğa koşusunun projelerin gerçek dünyadaki kullanım oranlarına odaklarak seçici olacağını altını çizdi.

Sektör devamlı gelişiyor ve artık gerçek Blockchain’lerle beraber gerçek kripto para projeleri ortaya çıkmaya başladı.

CZ’ye bakılırsa altcoin rallisi er ya da geç gelecek sadece kripto para yatırımcılarının sabrının şimdiden tükendiğini söylemek mümkün. Şu sebeple Bitcoin, fiyat olarak yeni seviyelere dokunmaya devam etse altcoin’ler devamlı ve kesin olarak hem dolar hem de Bitcoin karşısında kıymet kaybetmeye devam ediyor.


Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.