Binance CEO’su Ethereum’u Hedef Almaya Devam Ediyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binace’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao Ethereum’u hedef almaya devam ediyor. 

Binance Blockchain Haftası’na katılan Zhao, gündeme bomba benzer biçimde düşecek açıklamalarda bulunmuş oldu. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao yatırımcıların niçin Ethereum’u bırakmaları gerektiği mevzusunda açıklamalarda bulunmuş oldu. 

Çinli genç milyoner ve TRON kripto para biriminin kurucusu hem de CEO’su olan Justin Sun’ın açıklamalarına benzer açıklamalarda bulunan Zhao, yatırımcıların Ethereum’dan Binance Chain’e geçiş yapmalarını istedi. 

“Biz kripto para yatırıcıları için süre oldukca önemlidir. Binance Chain’de işlem onayınız yalnız bir saniyede gerçekleşecek ve bu onay kati olacak. Binance Chain olarak, Ethereum’dan daha oldukca süratli bir chain ve işlem ücretlerimiz oldukca daha ucuz. Mahalli bir DEX kullanan Binance Chain’in Ethereum karşısında oldukca pozitif yanları bulunmakta.”

Zhao, 2019 yılının başından itibaren, piyasaya sürülmeye başlanacak olan Binance DEX ve Binance Chain hakkında da önmeli açıklamalarda bulunmuş oldu. Zhao, bazı büyük ERC-20 token’larının Binance Chain’e geçebileceğini de belirtti. 

“ERC-20’yi yalnız bir token olarak kullanıyorsanız, Ethereum’da ısrar etmenizin bir anlamı yok”

Ethereum’a benzer bir yapıya haiz olan Binance Chain, yeni kripto para ve ICO’ların oluşturulabileceği bir platform olacak ve blockchain varlıklarının transferinin gerçekleştirilmesinin yanında blockchain varlıklarının akışını için yeni bazı olanaklar da sağlayacak.

Fena günler geçirse de Ethereum, 10.85 milyar dolarlık bir piyasayı elinde tutarken, Binance Coin ise 785 milyon dolarlık bir piyasa hacmine haiz. Bakalım Binance CEO’sunun bu açıklamaları Ethereum’u eritecek mi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.