Binance CEO’su: Tüm Sistemlerimiz Çalışmaktadır, Güvendeyiz

Binance CEO’su Changpeng Zeo, dün yaşanmış olan izinsiz işlemlerin arkasından izahat yapmış oldu. Twitter hesabından izahat icra eden Binance CEO’su Changpeng Zeo, ”Binance üstünde izinsiz olarak meydana getirilen tüm işlemleri geri alındı ve sorunsuz olarak kullananların hesaplarına geri yüklendi. İlginçtir ki hackerlar bu süreç içinde yatırımlarını kaybettiler ve biz bu tarz şeyleri kendi vakfımıza başlayacağız” açıklamasında bulunmuş oldu.

Tüm işlemlerin başarı ile geri alındığını ve kullananların güvende bulunduğunu açıklayan Zeo, ‘tüm paralar güvende’ dedi. Bu süreçte tüm kullananların ve kendilerinin son aşama güvenilir bulunduğunu ve sistemlerin başarı ile sıkıntısız bir halde çalışmaya devam ettiğine değinen Zeo, kullananların kaygı etmemesi icap ettiğini deklare etti.

Ardı Ardına Açıklamalar Yapılmıştı

Reddit platformu üstünde dün kendi hesaplarında bulunan koinlerin piyasa fiyatından satılması üstüne birçok kullanıcı harekete geçmiş ve işlemlerin geri alınmasını istemişti. Borsalarda ve hesaplarında yaşanmış olan mesele sonrasında Viacoin’lerin hesaplarına yüklendiğini ifade eden kullanıcılar içinde Türk kullananların bulunması ise dikkatlerden kaçmamış ve mevzu hakkında Türk kullanıcılar ilgili sitenin kontakt bölümünden onlarca kere informasyon talebinde bulunmuşlardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.