Binance CEO’sundan Flaş Açıklama!

Kripto para milyarderi ve Binance CEO’su Changpeng Zhao geleceğin Bitcoin’de bulunduğunu ve kurduğu kripto para borsası Binance’in ne şiddette olursa olsun tüm ayı piyasalarında hayatta kalabilecek güce haiz bulunduğunu belirtti.

Canlı gösterim platformu olan Periscope üstünden bir canlı gösterim gerçekleştiren Chanpeng Zhao, açıklamasında Binance’in “kesinlikle” Ripple’ın xRapid ödeme sistemiyle ortaklık oluşturmak istediği sadece bu ortaklığın iyi mi kurulacağı hususunda hiçbir şeyin belli olmadığıydı. Zhao açıklamasının devamında şunları söylemiş oldu.

“Öteki birkaç partnerle beraber çalışıyoruz. xRapid’le ilgili şu anda hiçbir şey yok, sadece gelecekte onları kesinlikle partner olarak eklemek istiyoruz.”

Binance’in yeni ayı piyasasında hayatta kalabilecek güce haiz olmadığı hususunda gelen sorulara Zhao’nun cevabı “Binance’in kesinlikle hayatta kalabileceği” oldu. Zhao iddiasını daha da ileri götürerek dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in ne olursa olsun 100 yıl sonrasında bile varlığını sürdüreceğini de dile getirdi.

Zhao açıklamasında şunları dedi.

“Blockchain’i ve Bitcoin’in iyi mi çalıştığını öğrendiğimde bunların yeni “gelecek” bulunduğunu anladım. Sanırım kriptonun vadettiği özgürlük gerçek anlamda beni ele geçirdi ve bu düşünce hoşuma gitti.  Genç yaşıma karşın dünyanın değişik yerlerinde birçok ülkede yaşamış biriyim. Şu demek oluyor ki bir ülke yada sınır terimi benim için sanal. Ve değişik ülkeler içinde gidip geldiğinizde geleneksel itibari paranın barındırdığı zorlukları anlıyorsunuz.  Örnek olarak bir ülkede param var ise başka bir ülkeye gidip ödeme yapma kalktığımda durum hakikaten tuhaflaşıyor. Sistem oldukça iyi işlemiyor. Kriptoya bu şekilde müdahil oldum.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.