Binance: Düşüşler Mevcut Olarak Hep Yaşanan Bir Durum

Binance CEO’su Zhao Chengpeng, açıklamasında kripto paraların düşüş yaşamış olduğu bugünlerde üstün dereceli seviyede zarar edilmesi durumunun düzgüsel bulunduğunu ve düşüşlerin daima yaşandığını deklare etti. Kripto para piyasalarının düşüşe geçmiş olduğu bugünlerde Bitcoin fiyatının da 7.000 dolar seviyesinin altına kadar gerilemesinin düzgüsel bulunduğunu, ilerleyen haftalar ve aylarda bu durumun tersine dönebilecek olduğu uyarısında bulunmuş oldu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak tanınan ve günlük 2 milyar dolarlık işlem hacmine haiz olduğu belirtilen Binance’in elinde bulunan gücü ve etken kullanıcı kaydı büyüklüğü ile üstün dereceli kırmakta.

Bitcoin Resmen Çakıldı

Fiyatların resmen çakılması sonucunda bazı yatırımcıların hareket göremediklerinden dolayı yatırım yapmayı durdurması da basına yansıyan gelişmelerden birisi oldu. Binance CEO’su Zhao Chengpeng’e nazaran Bitcoin tutarları daha ilkin iyi mi düştü ve sonrasında yeniden yükseldiyse yeniden yükselecek ve bu yükseliş sonrasında yeniden düşüş ve yükselişler yaşayabilecek.

Fiyatlardaki düşüşler son 2 ayın zirvesine çıkarken yatırımcı kişilerin aslolan beklentisinin Aralık ayında olduğu şekilde Bitcoin fiyatının yeniden üstün dereceli kırması ve 20.000 dolar seviyesine çıkarak zamanı rekorlarını kırması yönünde. Yeni rekorların bu yıl içinde kırılıp kırılmayacak olduğu merak edilirken, analistlerin bir kısmına nazaran yeni rekorların kırılmasının önünde engel olmadığından dolayı bu yıl sonuna doğru yeni rekorları görebileceğiz.

  • Bitcoin 2 ayın en düşük seviyesinde
  • Düşüşler oldukca fazla ani olmakta
  • Öteki altkoinler ile ilgili olarak ise bu süreçte düşüşler yaşanmasının oldukca düzgüsel olduğu ve piyasanın fena etkilendiği bilinir durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.