Binance Launchpad’te Satışa Sunulacak Yeni Kripto Para Projesi Belli Oldu – Coin Bilgi

Önder kripto para borsası Binance, bugün sabah saatlerinde Binance Launchpad platformunda satışa sunulacak yeni kripto para projesini duyurdu. Meydana getirilen açıklamada Binance Launchpad’in 9. projesinin Troy Trade olacağı açıklandı.

Binance’in resmi blogunda piyasaya çıkan duyuruda Troy Trade’in, kripto para ticareti ve varlık yönetimi mevzularında uzmanlaşmış küresel bir broker aracı olduğu belirtiliyor. Troy, kurumsal müşterilere kripto para aracılık hizmeti sunuyor.

Ağustos 2019’daki hususi fonlama turunda Troy Trade, toplam token arzının %12’sini 0.007 dolardan satarak toplamda 8,4 milyon dolar toplamıştı.

3 Aralık’ta Sonuçlar Açıklanacak

Troy Trade’in toplam arzı 10,000,000,000 TROY olarak belirlenmiş. Kasım ayında duyurulan Binance Launchpad token satışıyla beraber ise token’ların %8’ine denk gelen 4 milyon dolarlık TROY satılacak.

Binance, Troy Trade token satışına katılım için lüzumlu minimum miktarının 50 BNB bulunduğunu deklare etti. Kullananların BNB bakiyelerinin ekran görüntüleri ise 3 Kasım itibariyle alınmaya başlanmış durumda.

Troy Trade

Binance, token satışına katılmaya hak kazanacak maksimum bilet sayısı 20.000 olarak duyurdu.  Kazanamayan biletlerin sahiplerine ise 150 bin dolarlık ödül havuzundan eşit oranda token dağıtılacak. Kazanan biletler 4 Aralık tarihinde duyurulacak ve kullanıcılar haiz oldukları her bir bilet kazanan bilet başına 200 dolarlık TROY alabilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.