Binance Marj Ticareti İçin İki Yeni Kripto Parayı Listelediğini Duyurdu

Bilhassa Türk kripto para yatırımcılarının büyük ilgi gösterdiği popüler kripto para borsası Binance, geride bıraktığımız aylarda kullanıma sunmuş olduğu marj ticareti servisi için iki yeni kripto para birimini listeledi.

Listelenen Kripto Para Sayısı 13’e Terfi etti

Binance cephesinden meydana getirilen açıklamada kullananların marj ticareti işlemlerinde artık Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar Lumens’i (XLM) kullanabileceği duyuruldu. Böylece kullanıcılarının platformda marj ticareti için kullanabilecekleri kripto para sayısı 13’e terfi etti.

Binance Marj Ticareti

Bitcoin Cash ve Stellar Lumens için marj ticareti BCHABC/BTC, BCHABC/USDT, XLM/BTC ve XLM/USDT işlem çiftleri üstünden yapılabilecek. Şu anda Binance kullanıcıları yeni listelemelerle beraber platformda ADA, BCHABC, BNB, BTC, EOS, ETC, ETH, LINK, LTC, ONT, TRX, XLM ve XRP ile kaldıraçlı kripto para alım satım işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.