Binance Ne Kadar Güvenli?

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance ile ilgili sık sık ne kadar güvenilir olduğu mevzusunda tartışmalar yaşanıyor. Bir taraftan borsa sitesinin kullanıcıları güvenlik mevzusunda hiçbir kripto para borsasının Binance kadar güvenilir olmadığını iddia ederken, bir taraftan ise Binance ile ilgili güvenilir olmadığı, siber saldırganların en büyük kripto para borsalarından birisi olmasından dolayı hedefinde olan bir borsa olduğu iddia ediliyor.

Bu iddialar ile ilgili bugüne dek onlarca yorum ve çözümleme ortaya atıldı. Siber saldırılara her gün maruz kalan Binance ve daha birçok site almış olduğu güvenlik önlemleri yardımıyla gücüne güç katarak güvenli bir halde yoluna devam etti.

Bugünlerde ise bu tartışmaların üst düzeyde yaşanmasının sebebi olarak Japonya’da borsaların siber hücum altında olduğuna dair haberlerin çıkması, Japonya yönetimi ile beraber ABD’de kripto para borsalarına yönelik araştırmalardan dolayı bu şekilde problemler yaşanmakta.

Binance Güvenilir Mi?

Binance dünyanın en güvenilir kripto para borsası olmasının yanında dünyanın en fazla kıymetli olan ve şuan kıymeti milyarlarca dolar olan borsaları içinde ilk sırada. Bu durum ise güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde alınmasını sağlarken, bir öteki taraftan yatırımcı ve kullananların bilgilerinin oldukca daha çok güvenilir bir halde kayıt altında tutulmasını sağlamaya yarayan bir etken.

  • Binance borsasını güvenle kullanabilirsiniz fakat kendiniz almanız ihtiyaç duyulan cep telefonu ile doğrulama ve öteki güvenlik önlemlerini uygulamalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.