Binance US Açılıyor: Borsada Listelenecek 30 Kripto Para Belli Oldu

Binance’in bir süredir ABD’deki kullanıcılarına hususi bir borsa kurma planları içinde olduğu malum bir şeydi. Öyleki ki geçtiğimiz aylarda Binance’in ABD’deki operasyonlarını yönetecek isim dahi belli olmuştu. 9 Ağustos Cuma günü Binance US cephesinden gösterilen bildiride borsanın ilk etapta 30 değişik kripto para birimini destekleyeceği açıklandı.

Listelecek kripto paralar içinde Bitcoin, Ethereum, USDC, PAX ve Binance’nin kendi kripto para birimi BNB‘nin yanı sıra 25 değişik kripto para daha listelenecek.

İlgili haber: Binance’in iOS Uygulaması Niçin Hala Yayınlanmadı: İşte Detaylar

Binance US platformunun Eylül ayında bu kripto paralarla beraber operasyonlarına başlayabilmesi için önündeki en büyük engel ABD’li finansal düzenleyiciler. Öyleki ki Binance geride bıraktığımız Haziran ayında ABD’deki müşterilerin Binance.com’a platforma girmesini engellemiş ve aynı tarihlerde ABD’deki müşterileri için Binance.us’ı piyasaya süreceğini açıklamıştı.

Binance US’ta yer alacak kripto paralar şu şekilde: ADA, ATOM, BAT, BCHABC, BNB, BTC, DASH, EOS, ETC, ETH, HOT, IOTA, LINK, LOOM, LTC, MANA, NANO, NEO, PAX, REP, RVN, TUSD, USDC, USDT, VET, WAVES, XLM, XRP, ZIL, ZRX.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.