Binance Yarın 8 Saatliğine Kapanacak: İşte Bilmeniz Gereken Detaylar

Malta merkezli kripto para borsası Binance yarın kapılarını 6 ila 8 saatliğine kullanıcılarına kapatacak. Kullanıcılar bu süre zarfında platformda alım satım ve para çekme işlemlerini gerçekleştiremeyecek.

Binance’te İyileştirmeler Yapılacak

Binance cephesinden meydana getirilen açıklamada söz mevzusu bakım çalışmasının 15 Ağustos TSİ 05:00’da başlamış olacağı ve 6 ila 8 saat içinde borsanın kapalı kalacağı bildirildi. Bu güncellemeyle beraber WebSocket ve API performans optimizasyonun ve eşleştirme motoru iyileştirmesinin yanı sıra kullananların API vasıtasıyla iki değişik komut vermesine olanak tanıyacak  OCO özelliği şeklinde yükseltmeler yapılacak.

İlgili Haber: Binance’in iOS Uygulaması Niçin Hala Yayınlanmadı: İşte Detaylar

Popüler kripto para borsası Binance 6 ila 8 saat arası kapalı duracak ve herhangi bir işlem yapılamayacak. Binance’in 15 Ağustos’ta Türkiye saati ile 13:00’da yeniden açılacağı tahmin ediliyor.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.