Binance’in 1,26 Milyar Dolarlık Transfer İçin Ödediği İşlem Ücreti Oldukça Şaşırtıcı

  • Weiss Ratings, Binance’ın gerçekleştirdiği devasa boyuttaki Bitcoin transferine dikkat çekti. Ripple topluluğu ise bu transferin XRP ile daha ucuza gerçekleştirilebileceğini iddia ediyor.

Weiss Ratings, Twitter hesabından yapmış olduğu bir paylaşımda dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in 1,26 milyar dolarlık Bitcoin transferi için bir tek 124,6 dolar ödediğini duyurdu. Weiss Ratings söz mevzusu paylaşımında ek olarak bankaları ve bankaların devasa işlem ücretlerini eleştirdi.

XRP İle 200 Milyar Dolarlık Bir Transferin Maliyeti  Bir tek 9 Dolar

1,26 milyar dolarlık bu işlem için her ne kadar 124 dolar işlem tutarı ödenmiş olsa da kripto paralar yardımıyla daha iyisinin yapılması da mümkün.  Ripple ordusu, firmanın geliştirdiği ödeme çözümleriyle 200 milyar dolarlık kripto para transferinin bir tek 9 dolara gerçekleştirilebildiğini korumak için çaba sarfediyor.

Bunun haricinde Weiss Ratings‘in kıdemli analisti Juan Villaverde kripto para piyasasındaki son düzeltmenin Bitcoin satın almak için uygun ortamı oluşturduğunu belirtti.. Ek olarak Villaverde’ye gore düşük işlem ücretleri, Bitcoin’in daha yüksek seviyelere erişmesi için lüzumlu olan en temel faktörlerden biri.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.