Binance’ın CEO’su: Bitcoin Hala İyi Durumda

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin ile ilgili yapmış olduğu açıklamada kripto paraların bu yıl içinde daha çok yükselmesinin önünde bir engel ve problem olmadığına değinerek, Bitcoin fiyatının geçen seneye oranla fazlaca daha iyi durumda bulunduğunu deklare etti. Piyasa hacmi ve değerinin geçtiğimiz 1 yıla oranla bugün fazlaca daha iyi durumda bulunduğunu belirten Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, 6.500 dolar seviyesinde olan BTC’nin daha çok artabilecek olduğuna dair bildiri verdi.

Açıklamasında geçtiğimiz yıl Bitcoin fiyatının şimdiye oranla 3/1 oranında bulunduğunu, bugün ise 6.500 dolar seviyesinde bulunduğunu açıklayan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, bu fiyatın daha çok artmasının da beklenen bir gelecek beklentisi olduğu ve piyasa hacminin artmasının beklendiğini deklare etti.

Beklenen Gelecek

Meydana getirilen bu açıklamalar ne kadar gerçekçi görünse bile tam anlamı ile Bitcoin’de %70 düşüş bulunduğunu belirten Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao’nun söylediği suretiyle %70 oranına düşüşe karşın oldukça iyi bir fiyat söz mevzusu. Mevcut fiyatın daha çok artması ve Bitcoin’e birkaç ay sonrasında daha çok fiyat artışı sağlaması beklense bile bunun kati olmaması bazı endişeleri bununla beraber getiriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.