Binance’in iOS Uygulaması Neden Hala Yayınlanmadı: İşte Detaylar

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, iOS uygulamasının neredeyse bir aydır erişime kapalı olması sebebiyle ağır eleştiri altında. Android ve masaüstü uygulamaları neredeyse sorunsuz çalışan Binance’in iOS uygulaması tarafında yüzü bir türlü gülmedi.

İlgili Haber: SON DAKİKA: Binance’te Büyük Sızıntı, Changpeng Zhao’dan ve Borsadan Resmi Izahat

Reddit platformunda yoğun bir halde şikayetlerini dile getiren kullanıcılara Binance’in resmi Reddit hesabından haftalar ilkin cevap gelmişti. Ortalama 14 gün ilkin mobil uygulamanın açılacağını duyuran Binance cephesinde şu ana kadar herhangi bir gelişme yaşanmadı.

İlgili Haber: Binance’ten KYC Verilerini Sızdıran Telegram Grubunun Yenisi Açıldı

Tepkilerin bir fazlaca artması üstüne Binance cephesinden yeni bir izahat daha geldi. Binance’e nazaran iOS uygulamasının hala daha kullanıma sunulmamış olmasının tek sorumlusu Apple. Binance iOS uygulaması için Apple’ın onayını bekliyor. Bundan dolayı sürecin uzadığını belirten Binance, Apple’ın değerlendirmeyi birkaç kez ertelediğini de deklare etti.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.