Binance’in Yeni Borsasını Nerede Kuracağı Netleşti

Popüler kripto para borsası Binance’in, kripto paraların benimsenmesi mevzusunda en önde gelen ülkelerden kabul edilen Cenup Kore’de mahalli kripto para borsası oluşturmak için kolları sıvadığı iddia ediliyor.

The Block’ta yer edinen habere bakılırsa sektörü neredeyse domine eden Binance, kısa sürede Cenup Kore’de itibari paralarla kripto para satın alınabilecek bir borsa kurabilir.

Medyaya yansıyan haberlere bakılırsa Binance bu yüzden Cenup Koreli regülatörlerle temas halinde sadece hemen hemen atılmış somut bir adım yok.

Mahalli medya organı BlockInPress, Binance’in başarı göstermiş CEO’su Changpeng Zhao’nun iddiaları doğruladığını ve mahalli ortaklarla emek verme halinde olduklarını söylediğini deklare etti.

Binance ek olarak Türkiye’de de Türk Lirası destekli bir kripto para borsası açmayı organize ettiği biliniyor. Binance’in şu an Avrupa ülkelerini kapsayan Binance Jersey, Binance Singapur, Binance Uganda ve Binance Avustralya şeklinde mahalli kripto para platformları var.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.