Binance’ten XRP’ye Dayalı Yeni Token

Binance DEX için daha çok işlem çifti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Binance, XRP fiyatına 1:1 oranında dayalı yeni bir token çıkardığını duyurdu.

XRP destekli token’ın duyurusu aslına bakarsak sonrasında yapılacaktı sadece CZ Binance, şeffaflık politikası sebebiyle duyuruyu yapmaktan çekinmedi. Binance’in 2019 senesinde duyurduğu merkezsiz kripto para borsası Binance DEX’te kullanılacak. Böylelikle XRP artık Binance DEX’te de kullanılabilir olacak. Binance DEX kullanıcıları XRP’ye yatırım yapabilecek.

Geride bıraktığımız aylarda Bitcoin’e 1:1 destekli token’ı BNTB’yi duyurmuştu. Binance şimdi, Ethereum’dan sonrasında, dünyanın en popüler ikinci altcoin’i olan XRP’yi listeyerek yatırımcıları memnun edeceğe benziyor. CZ Binance, Binance DEX’te XRP ile daha çok alım satım çifti ekleyeceğine sözünü de verdi.

Binance Chain, gelecekte de CoinMarketCap’te ilk 10 sırada yer edinen kripto paralar için de token çıkaracak benzer biçimde görünüyor. Bu token’lardan biri Stellar Lumens olabilir.

XRP’ye 1:1 dayalı token’ın arzı ilk etapta 10 milyon olarak belirlendi. Önümüzdeki dönemlerde arzın taleple doğru orantılı bir halde arttırılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.