Binance’ten Yılbaşı Hediyesi: Bir Kişi Tesla Cybertruck’ın Sahibi Olacak

Önder kripto para borsası Binance, yeni yıl etkinliği kapsamında bir kullanıcısına Elon Musk’ın geçtiğimiz günlerde başarıya ulaşmış bir sunumla tanıttığı 49.900 bin dolar değerinde Tesla Cybertruck Dual Motor AWD armağan edecek.

Binance, Noel yarışmasını yeni bir blog yazısı ile duyurdu. 23 Aralık’tan itibaren 30 Aralık’a kadar yedi gün sürecek olan etkinlikte hem dinlence sezonunu hem de TROY’un Binance.com’da listelenmesi kutlanıyor. Binance bundan dolayı çekilişte ikinci ve üçüncü sırada yer edinen kullanıcılarına ise sırasıyla 10 bin ve 5 bin dolar değerinde TROY token dağıtacak. İlk 20’de yer edinen öteki şanlı kullanıcılar ise 3.500 dolarlık Troy Token ödülünün sahibi olacak.

Kullanıcılar, yarışma süresi süresince Binance hesaplarında işlem gören toplam TROY hacmine gore sıralanacak. İşlem hacmi BNB, BTC ve USDT çiftlerinden oluşan tüm alım satım emirlerini içerecek. Sıralamada ilk sırada yer edinen kullanıcı 49.900 dolar tutarındaki Tesla Cybertruck Dual Motor AWD modelini kazanacak, Sadece Cybertruck Dual Motor AWD’nin üretimi 2022’nin sonlarında başlamış olacak olması sebebiyle şu an için teslim edilemeyecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.