”Bitcoin 20.000 Dolar Olmadan Önce 2.000 Dolar Olacak”

ADVFN CEO’su Clem Chambers, Bitcoin’in 20.000 dolar olmadan derhal ilkin 2.000 dolar seviyesine kadar gerileyecek bulunduğunu iddia etti. Kripto paraların üstün dereceli kırmasının önünde olan bir engel bulunduğunu ve bu engelin 2.000 dolar seviyesi bulunduğunu belirten ADVFN CEO’su Clem Chambers, bu açıklamalarına bir kaynak göstermedi sadece kesine yakın bir halde bunun bu şekilde bulunduğunu deklare etti.

Kripto para piyasasının gerileyecek bulunduğunu ve 2.000 dolar seviyesine geriledikten sonrasında önünde bir engel kalmayacak bulunduğunu belirten CEO, yatırımcıların buna hazırlıklı olması uyarısı ve önerisinde bulunmuş oldu. Tam anlamı ile birkaç ay ilkin 19.000 dolar seviyesine kadar yükselen BTC, bu seviyede kısa süre kalmayı başarmış sadece derhal ertesi gününden itibaren ciddi bir düşüş ve gerileme sürecine girmişti.

Yeni Rekorlar Kapıda

Yeni 20.000 dolar rekorunun bu ay yada gelecek ay dahi kırılabilecek olduğu iddiaları mevcut. Bu iddialar mevzusunda tam anlamı ile netice ne olur ve iyi mi olur mevzusuna dair hemen hemen daha tam bir informasyon olmasa bile yakın gelecekte 20.000 dolar rekorunun 2.000 dolara gerileme olsa bile kırılabilecek olduğu neredeyse kesinlik kazanan ve yatırımcıların aklında yer eden konulardan bir tanesi.

  • Bitcoin eğer ki 2.000 dolar seviyesine düşer ise bu seviyede bir süre kalması ve daha sonrasında yükseliş yaşamaya başlaması planlanıyor. Tam anlamı ile kripto paraların ne vakit 20.000 dolar olabilecek olduğu mevzusunda ise net izahat en azından bu seviyede iken hiçbir vakit olmayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.