”Bitcoin 50.000 Dolar Olacak”

Abra CEO’su Bill Barhydt, uzun solukta kripto para fiyatlarında artışlar olacağını, bu fiyat artışının en fazla Bitcoin’de kendisini göstererek 50.000 dolar olacağını deklare etti. Bitcoin hakkında ortaya atılan bu son iddialar piyasada daha çok rekabete sebep olurken, yatırımcıların ise yatırımlarını iyi mi değerlendirecek oldukları mevzusunda bazı kafa karışıklıklarına sebep oluyor. Yatırımcıların genel beklentisi kripto paralar ile ilgili olarak bu yıl sonunda yeni üstün dereceli kırması yönünde iken, Abra CEO’su Bill Barhydt’ın açıklamasında okunabilecek olduğu suretiyle uzun vade beklentisi 50.000 dolar ve bu demek oluyor ki gelecek uzun solukta Bitcoin sahibi olanlar oldukça daha çok kazanç sahibi olabilecekler.

Yatırımcıların kripto paralara ilgi göstermesinin arkasında yatan bir öteki sebep ise kripto paraların bu yıl içinde düşüş yaşasa bile geçen yıl en alt seviyeden kırdığı rekoru ile beraber milyonlarca insanoğlunun kazanç sahibi olması ve varlıklı olmasına katkı sağlaması dolayısı ile.

Yatırımcıların Hedefi 2018 Sonu

Yatırımcıların bu yıl sonunda kripto para fiyatlarının üstün dereceli kırmasını beklediği, tam olarak ise bu yıl içinde de yeni rekorların bununla beraber gelebilecek olduğu düşüncesi mevcut. 2018 sonunda Bitcoin fiyatının düşük olması durumunda yatırımcıların geri çekilme düşüncesi olduğundan dolayı finans spekülatörlerinin de buna uygun şekilde hareket edebilecekleri düşünülmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.