Bitcoin 8.513 Dolar Seviyesine Geriledi

Bitcoin’de bugün en üst düzeyde düşüş yaşanmaya devam ediyor. Kripto para piyasasında yaşanmış olan bu düşüşün arkasından neler yaşanacak bilinmezken, geçtiğimiz gün Binance’de yaşanmış olan işlemlerin kripto para borsasını derinden etkilediği, Bitcoin‘de düşüşlere niçin olduğu ortaya çıkmıştı.

Mevzu hakkında izahat yapmayan birçok üst düzey yatırımcı, ellerinde bulunan varlıkları değerlendirmeye devam ederken, Türk yatırımcıların ise Bitcoin’e yatırım halletmeye devam ettikleri borsa sitelerinin istatistiklerine tek tek yansıdı.

8.513 Dolar Seviyesine Düştü, NEM Terfi etti

Bitcoin’de gerileme sürerken 8513 dolar seviyesine düşen kripto paraya ilgi yağdı. NEM’de ise oldukca küçük yükselişler yaşandığı görülüyor. 100 kripto para biriminden 99’u düşüş yaşarken, düşüşlerin arkasında yatan nedenin ise şu aşamada bilinmediği belirtilmekte. Zira Bitcoin’de yaşanmış olan düşüş en önemlisi iken, yatırımcıların devamlı olarak borsaları takip etmeleri ve zarardan kaçınmaları öneriliyor.

BTC sahibi üst düzey yatırımcıların paralarını etken olarak değerlendirdikleri kripto para borsasında ara sıra yaşanmış olan düşüşler, yine yükselişe yerini bırakabiliyor. Sadece bugünlerde sık sık düşüş yaşanırken, yükseliş yaşanmaması yatırımcının dikkatinden kaçan bir detay değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.