“Bitcoin ABD Dolarının Sonunu Getirecek”

Çin’in son zamanlarda kripto para ve Blockchain alanında mühim adımlar atması sonucunda, Binance Charity Foundation Başkanı Helen Hai ve kripto para yatırımcısı Andy Chen son gelişimleri tartışmak suretiyle Çin’in yerl medya organı CGTN’e röportaj verdi.

“Bitcoin ABD dolarının sonunu getirecek. İtibari paralar büyük bir ekonomik çöküş sebebiyle 3 ya da 5 yıl içinde başarısızlığa ulaşacak ve böylece Bitcoin’in fiyatı daha da artacak.”

Programın sunucusu Tian Wei, Bitcoin’in Çin’in Blockchain girişimlerinin yalnız ufak bir parçası bulunduğunu vurgularken, Hai ise Blockchain teknolojisinin kurumsal şirketlere gerek kalmadan iyi mi bir güveb yarattığına dikkat çekti. Helen Hai, başkanı olduğu Binance Charity Foundation’ın da Blockchain’in saydam emek verme tarzını örnek aldığını belirtti.

Helen Hai’ye bakılırsa kripto paralar Çin’in mevcut sistemindeki eksiklikler sebebiyle oldukça iyi bir tamamlayıcı olabilir. Konuşmasında Helen Hai ek olarak, kripto paraların hız ve güvenliği artırırken sınır ötesi ödemelerin maliyetini düşürme kabiliyetini de gündeme getirdi. Helen Hai bu benzer biçimde özellikleri sebebiyle kripto paraların kullanımının Çin’in global entegrasyonuna yarar sağlayacağını düşünüyor.

En oldukça okunanlar:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.