”Bitcoin Almak İçin İyi Bir Zaman Değil”

Wall Street analistlerinden birisi olan Nick Colas, kripto paralar ile ilgili olarak son günlerde devamlı tam zamanı, alınması gerektiği ile ilgili iddiaların ortaya atılması ile ilgili olarak konuştu. Açıklamalarında kripto paralar ile ilgili olarak bu süreçte hiçbir şekilde Bitcoin almak için doğru bir vakit olmadığının altını çizen Wall Street analistlerinden birisi olan Nick Colas, bu mevzuda Bitcoin’in düşecek bulunduğunu neredeyse iddia etti.

Açıklamaları ile daha ilkin birkaç kez daha Bitcoin dünyasında yeni vakalar yaratan Nick, düşüşlerin her dönem yaşanabilecek bulunduğunu ve bununla ilgili olarak yükseliş sürecinden derhal sonrasında kripto paraların yeniden düşebilecek bulunduğunu, tarihte bunun birkaç kez örneklerinin göründüğünü deklare etti.

Güvenip Güvenmemek Içinde Kaldı!

Yatırımcılar ise kripto paralar ile ilgili olarak ”bir al, bir alma” iddialarının ve ifadelerinin ortaya atılması dolayısı ile ciddi bir fikir içine girdi. Kripto paralar hakkında ortaya atılan iddialar yeni yatırımcıların aklında bazı sual işaretleri yaratıyor ve bu sual işaretleri birçok problemi bununla beraber getirmekle yatırımcıların zarar etmesine niçin oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.