Bitcoin, Aralık ayı için beklentileri arttırdı

Bitcoin bir süredir düşüşler göstermeye ve aniden artması ile piyasada neler olacak olduğu mevzusunda merak uyandırıyor. Yatırımcılar için kripto paralar içinde en değerlisi olan Bitcoin, bu mevzuda yatırımcılara en fazla kazanç getirebilecek coin olarak biliniyor ve yatırımcıların ilk sıradaki tercihi olarak değerlendiriliyor. Gelişmeye devam eden kripto paraların Aralık ayı için beklentisi ise devamlı olarak artıyor ve devamlı olara daha değişik talepler ve daha değişik analizlerin ortaya atılmasında etkili oluyor.

Bitcoin fiyatı ile ilgili bu yıl Aralık ayında yeniden üstün dereceli seviyeye yükselebileceği beklentisi sürüyor. Yatırımcılar için, bu iddialar bir süredir tesirini korusa bile Aralık ayına girmeden derhal ilkin daha çok yükselişler olabilecek olduğu, bu yükselişlerin ne süre olabileceği mevzusunun ise gelecek 30 günlük sürede kendisini belli edebileceği yönünde.

Bitcoin 22.000 doları görebilecek mi?

Bitcoin hakkında 22.000 doları görüp göremeyecek olduğu en büyük mevzu. Bitcoin fiyatının yükselmesi beklentisi ve bir süredir bu beklentilerin aslına bakarsan yatırımcıların dilinde olması, piyasada yatan beklentileri karşılayabilecek kadar yüksek olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.