”Bitcoin Artık Asla Göz Ardı Edilemez”

BK Capital Management CEO’su ve kurucusu konumunda olan Brian Kelly, kripto paralar hakkında izahat yapmış oldu. Bitcoin’in oldukça daha çok güç kazanılmış olduğu ve bundan sonrasında asla yok sayılamayacak bulunduğunu açıklayan Kelly, bu mevzuda geçmiş yıllara oranla oldukça daha çok gelişme bulunduğunu ve şimdilerde her gittiği etkinlik, toplantı ve konferansta Bitcoin ve öteki kripto  paraların küçümsenmediğini, ilgi gördüğünü ve ne olursa olsun kıymetli bir para olarak görüldüğünü deklare etti.

BK Capital Management CEO’su ve kurucusu konumunda olan Brian Kelly, eskiden ise bu durumun tam tersinin yaşandığını ve kripto paraların minik görüldüğüne değinerek, Bitcoin’in önüne geçilemez şekilde bir güç kazandığının altını çizdi.

Kripto Paralar Üstün dereceli Kırıyor

Tüm dünyada bu yıl içinde kullanım ve yatırımcı rekoru kıran kripto paraların gelecek süreçte her geçen ay daha çok güçlenmesi planlanıyor. Zira geçmişe oranla bugün kripto paralar daha çok saygınlık ve kıymet görürken, bazı mağazalarda kripto para ile ödeme kabul etmeye başlamış durumdalar. İşte bu durum tam olarak Bitcoin’in kripto para hayatına getirmiş olduğu büyük gücü ve katkıları gösteren bir ”kıymet” olarak yorumlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.