Bitcoin Cash yükselişe devam ediyor

Bitcoin Cash fiyatı bugün 24 saatlik süre diliminde artmaya devam etti. %22 oranında artan ve 544 dolara kadar yükselme performansı ile yatırımcılarına birkaç günlük sürede %22 kazanç getiren Bitcoin Cash (BCH) kripto para sektöründe en fazla kazandıran ilk 4 kripto para birimi içinde yer buldu.

Bitcoin fiyatının 300 dolar oranında yükselmesi, Ripple fiyatının oldukça fazla oranda yükselmeye başlaması ve 1 dolar tahminin sürüyor olmasının Bitcoin Cash fiyatı üstünde son aşama fazla tesiri olduğu tahmin ediliyor. Roger Ver ve Zhao’nun Bitcoin Cash hakkında pozitif yönde yorumlarının BCH fiyatının artmasında en mühim etkenlerden bir tanesi olduğu, bu etkenler içinde en fazla etkinin ise Ripple fiyatının artması ve BCH hakkında pozitif yönde yorumların sayısındaki artışlar yayınlandı.

BCH eskisinden daha iyi dönüş meydana getirecek

Bitcoin Cash fiyatının eskisine oranla oldukça fakat oldukça daha iyi performansa haiz olması beklenirken, Bitcoin fiyatını dahi geçebilecek olduğu yönünde tahminler bulunuyor. Bitcoin ve Bitcoin Cash fiyatı arasındaki farkların sebebi olarak ise BCH’nin daha kuvvetsiz olması ve eşit olmamasının ayrı coinler olmasından dolayı olduğu gösteriliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.