Bitcoin Düşerken Ocak Ayında En Çok Hangi Kripto Para Birimleri Kazandırdı?

Bitcoin 2017 senesinde başladığı düşüş serüveninde 414. gününe girmeye hazırlanıyor. Geride bıraktığımız ocak ayında BTC %10, ETH %29, BCH %30  düşüş yaşarken yatırımcısını sevindirmeyi başarabilen kripto paralar hangileriydi? Geçtiğimiz ayın en oldukça kazandıran kripto paralarını sizin için listeledik. İşte en oldukça kazandıran kripto paralar:

Holochain (HOT)

ABD merkezli bağımsız kripto para derecelendirme kuruluşu Weiss Cryptocurrency Ratings geçtiğimiz ayın en iyi performans gösteren kripto para biriminin Holochain bulunduğunu deklare etti. Bu araştırmanın basına duyurulduğu gün Holochain’in işlem hacmi %381 oranında artış yaşadı. 2019 yılının başından beri kripto para piyasasındaki genel düşüş trendine aldırmadan yükselmeye devam eden Holochain’e meydana getirilen 100 dolarlık yatırım çoktan 10 katı aşkın kıymet kazanmıştır bile.

Tron (TRX)

Holochain’in haricinde en oldukça kazandıran bir öteki kripto para da Justin Sun’ın Tron’u oldu. Bittorrent’i satın almasıyla son ayların en oldukça konuşulan kripto para birimlerinden önde gelen Tron, Ocak ayında %33’lük yükseliş yaşadı. Böylece Tron, ilk 10 kripto para içinde en fazla artış yaşayan kripto para olarak öne çıktı.

Augur (REP)

Augur, Ocak ayında %53’lük artış yaşayarak yatırımcısını sevindirdi. Ocak ayında en oldukça yükseliş yaşayan ikinci kripto para birimi olan Augur, bilhassa ayı sezonundaki bu yükselişiyle göz doldurdu. Augur bu yükselişini 3 işlem çiftinde (BTC/USD, REP/USD ve ZRX / USD) kaldıraçlı pozisyonlar sunan Veil Prediction Platform’un lansmanına borçlu.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.