Bitcoin gücünü ikiye katlayabilir

Bitcoin fiyatının 12 bin dolara kadar yükselebilecek olduğu beklentisi yine alevlendi. Bir süredir düşüş eğiliminde olmasına karşın kısa vadeli yatırımcılar ve orta vadeli yatırımcıların yatırımlarını daha çok arttırması ve bununla beraber birçok yeni yatırımcının giriş yapması ile beraber bu birkaç aylık süre içinde 12 bin doların görülebilecek olduğu tahmin ediliyor.

Analistler Bitcoin fiyatının 30 gün içinde düşüş eğilimi göstermeye devam etmesi durumunda ise fiyatın katlanamayabilecek bulunduğunu ve tam tersinde daha çok düşüşlerin olabilecek bulunduğunu ifade ediyor.

Analizler doğruladı

Analistler kripto para tutarları ile ilgili beklentilerinin ise belirli bir süre sonrasında daha iyi şekillenebilecek bulunduğunu ve bu süre zarfında mevcut yatırımcı kişilerin yatırımlarını müdafaasını, ihtimaller içinde düşüşlerin etkilerini iyi ve muntazam çözümleme etmesini ve satış konusunu da iyi düşünmesi icap ettiğini ifade ediyorlar. Bazı analistlere gore ise BTC’nin bu yıl görüp görebilecek olduğu en yüksek rakamın 11.000 dolar seviyesinde olduğu iddia ediliyor. BTC fiyatının yükselmesi için bir süre daha geçmesi ve daha çok artışların yıl sonunda olması planlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.