Bitcoin hedefine ulaşmaya doğru adımlar atabilir

Bitcoin’in yıl sonuna yaklaştıkça yatırımcı sayısının artması, piyasa hacminin yükselmeye başlaması ve fiyatının daha pozitif bir yön çizmesi ile beraber daha çok kişiyi yakınına çekmeyi başardığı görülebiliyor. Bitcoin fiyatının artmaya başlamasının birkaç gündür oldukça iyi tesirleri görülürken, geleceğe daha güvenli adımlar atan ve daha çok pozitif sürece girdiklerini düşünen şahıs sayısının da buna paralel olarak artması piyasa oranlarının ve durumunun daha iyi yönlenmesinde etkili oluyor.

Kripto para sahiplerini gelecek 3.5 aylık süreçte iyi mi ve nelerin beklediğinden daha önemlisi ise, yatırımcıların 3.5 ay içinde neler meydana getirecek oldukları ve fiyatın yine 20.000 dolar yada daha üstü bir sınırı aşıp aşmayacak olmasına bağlı olarak kazanç sahibi olup olamayacaklarına gore değişiyor.

3.5 ay kripto paralar için eleştiri

Gelecek 3.5 aylık sürenin kripto paralar için son aşama eleştiri bir süreç bulunduğunu bilen ve ifade eden analistler, bu mevzuda yatırımcıların devamlı kendi yatırımları hakkında neler olup bittiğini bilmesini öneriyor. Bir süre kripto para sahiplerinin piyasa verileri ve haberleri yakında takip etmesi öneriliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.