Bitcoin piyasaya daha fazla hakim olabilir

Bitcoin fiyatlarının artış eğilimi göstermeye başlaması ve kripto paraların genel görünüşünün yükseliş yönünde olmasının tesirleri kısa bir süre sonrasında görülecek olan yeni yatırımcı dalgası ile cevap bulacak. Birçok insanoğlunun kripto para sahibi olmak ve beklentilerinin kısa vadeli yatırımlar için dahi olsa kripto para sahibi olmak istemesinin piyasada Bitcoin fiyatlarının daha çok artması ve daha çok piyasaya hakim olmasının tesirleri ile görülebilecek.

Bitcoin’in piyasada %50 ve üstünde yatırım oranına haiz olması ve piyasada hakim bir kripto para olmak mevzusunda daha çok güce haiz olması ise mevcut yatırımcıların daha çok ilgisini çekecek ve yeni yatırımcıları piyasaya daha çok katacak bir gelişme olarak gösteriliyor.

BTC’ye ilgi büyük

Bitcoin’e aslına bakarsanız ilginin fazla olması ve devamlı değişik insanların daha çok ilgi duyar hale gelmesinin tesirleri piyasa son durumunu yükseltme yönünde göstergelere yansıyor. Bazı kripto para sahiplerinin ise kripto paralar arasından yalnız Bitcoin’i tercih etmesi piyasa verilerinin BTC’den yana olmasında ve daha iyi istatistiklerin ortaya çıkmasında etkili oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.