Bitcoin Popüler Olma Yolunda İlerliyor

Bitcoin, son dönemde yaşanmış olan düşüşlere karşın tüm dünyada meydana getirilen araştırmalar ve değerlendirmeler sonucunda günden güne daha çok artış kazanıyor. Türkiye’de ve dünyada her geçen gün daha çok artış yaşayan Bitcoin’in, bu mevzuda en fazla ilgi görmüş olduğu ülkelerin başlangıcında ise Asya ülkeleri ile ABD geliyor.

Dünyaya bir hızla gelişen teknolojinin yayılmasının merkezi olarak tanınan ve kullanım oranlarının düşük olması durumunda popüler olmasının neredeyse olanaksız olduğu ABD’de kripto paralara ilgi her geçen gün daha çok artıyor. Düşüşlere karşın kripto para yatırımcıları gelecek kısa süreçte olmasa bile bu senenin sonuna kadar kripto para Bitcoin‘in oldukca daha çok yükselecek ve kendilerine oldukca daha çok kar elde ettirecek bulunduğunu düşünüyor. Bu sayede yatırımcılar gerek kendileri, gerek ise dostlarını bu alana sokmayı başarıyor.

Dünya Bitcoin İle Yönetilecek

Bir öteki mevzu ise yatırımcılar gelecek dünyada Bitcoin ile yönetim şeklinin hakim olacak bulunduğunu ifade ediyor ve dünyanın kripto paraların babası olarak tanınan Bitcoin ile yönetilmesinin kıymetini oldukca daha çok arttırmasını sağlayacak bulunduğunu belirtiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.