Bitcoin Rekorunu Kırmaya İlerliyor

Bitcoin  kısa sürede yeni bir üstün dereceli daha kırabilir. 10.000 dolar sınırına oldukça oldukca yaklaşan Bitcoin, neredeyse daha 20.000 dolar sınırına yakın seviyeye yetişmesi oldukca daha oldukca zaman alabilecek benzer şekilde görünmesine rağmen meşhur analistler ve yatırımcılar bu sürecin aşırı fazla uzun olmayacak bulunduğunu iddia ediyor. Bitcoin’de aslolan rekorun 20.000 dolar sınırını aşması ile kırılacak olduğu bilinirken, 10.000 dolar sınırından derhal sonrasında daha süratli bir yükselişin söz mevzusu olacak olduğu ve yeni rekorun 25.000 dolar seviyesinde olabilecek olduğu belirtiliyor.

Kripto para dünyasının en fazla dikkat çeken gelişmesi ise bu süreçte kripto paralar içinde Bitcoin’in yükselişini sürdürmesi ve bununla beraber 9.756 dolar seviyesine çıkması olarak gösteriliyor.

Yeni Üstün dereceli 3 Ay İçerisinde Kırılabilir

Bitcoin’in ne zaman 20.000 dolar rekorunu kıracak olduğu ile ilgili olarak ise 3 aylık yada 6 aylık süreç gösteriliyor. Neredeyse daha bununla ilgili net bir açıklama yapmak mümkün değil yalnız bu süreçte 10.000 dolar sınırını aşmasının 1 haftalık bir süre içinde gerçeğe dönüşebilecek olduğu düşünülmekte. Zira 9.756 dolara sağlıklı bir halde yükselen Bitcoin’in 10.000 dolar sınırından sonrada sağlıklı bir yükseliş yaşaması ümit ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.