Bitcoin Tarihi Tek Bazlı Rekorunu Kırmaya İlerliyor

Bitcoin analisti ve uzmanı Mati Greenspan, kripto para dünyasında yaşanmış olan son gelişmelerin coşku ve umut verici bulunduğunu ifade ederek, bununla ilgili yeni adımlar atılması ve yatırımcıların daha çok Bitcoin yatırımı yapmasının önemi bulunduğunu deklare etti. Kripto paralar ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada Bitcoin’in yeniden 20.000 dolar seviyesine ulaşacak bulunduğunu ifade eden Bitcoin analisti ve uzmanı Mati Greenspan, bu mevzuda Bitcoin’in gelecekte birim fiyatının bugüne oranla fazlaca fakat fazlaca daha çok yükselecek bulunduğunu deklare etti.

Bitcoin ve Ethereum ile ilgili olarak son günlerde meydana getirilen açıklamaların ise tarihte mühim bir zirvede bulunan Bitcoin‘in bu zirveden geri düşmesinin peşinden yeniden 20.000 dolar seviyesine çıkması yatırımcılar ve analistler tarafınca merakla beklenen gelişmelerden bir tanesi olarak yorumlanıyor. Şimdiden bazı yatırımcıların daha çok Bitcoin almaya başladıkları açıklanırken, yeni yatırım icra eden  bazı kullananların ise bu mevzuda daha değişik adımlar attıkları ve Bitcoin’e fazlaca daha çok yatırım yaptıkları bilinmekte.

Bitcoin’in Yükselmesi ve Yatırımcı Oranının Fazlalaşması….

Bitcoin’in gelecek haftalarda fazlaca daha iyi seviyeye çıkması planlanıyor. Yatırımcı oranının daha çok artması ile ilgili olarak ise kripto  paralarda yaşanacak olan artışların yatırımları daha çok tetikleyecek oldukları belirtilmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.