Bitcoin yatırımcıları teyakkuzda

Bitcoin sahipleri kısa sürede bekledikleri artışlar için teyakkuza geçti. Bitcoin sahiplerini bir süredir yakından ilgilendiren ve ilgilendirmeye devam eden mevzular içinde fiyatların bu yıl iyi mi devam edecek olduğu ve iyi mi etkisinde bırakır alınacak olduğuna dair merak mevzusu tesirini yavaş yavaş göstermeye başlamış olacak.

Bitcoin fiyatlarında değişimler olmaya başlaması ve bu değişimlerin kısa sürede tesirini göstermesine dair beklenti ve ümit sürerken, yatırımcılar geçen yıl 19 bin dolar kıymetini gören fiyatların bu yıl 20 bin dolar sınırını aşmasını beklediklerini ifade ediyor.

Umutlar gerçek olabilir

Beklentilerin gerçek olup olamayacağını gelecek birkaç aylık süre belirleyecek. Devamlı değişik etkisinde bırakır ve fiyat değişimleri görmek mümkün olacağı için kısa sürede iyi mi sonuçların olacağını bilmek mümkün olmasa da 1 ay içinde rekorun kırılmasının oldukca zor olduğu tahmin edilebilmekte. İlk fiyat dengesinin 13.600 dolar civarında olduğu, sonraki dengenin 17.800 dolar civarınd olabilecek olduğu ve derhal arkasından büyük bir artış olacağı yönünde beklentiler mevcut.

  • Bitcoin fiyatlarında değişiklik olup olamayacağını kati olarak bilebilmek hiçbir şekilde mümkün olmadığından bir tek tahmine dayalı hareket edilebilmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.