Bitcoin Yükseliş Eğiliminde

Bu haftaki son verilere gore, hem Puell Multiple hem de Mayer Multiple uzun vadeli satın alma fırsatlarına işaret ediyor. Geleneksel iki indikatöre gore, uzun vadeli yatırım kazançları için ideal noktalara ulaşan Bitcoin yükseliş gösterme eğiliminde .

Puell Multiple’den, BTC Fiyat Kazançları Hakkında İpucu

Look Into Bitcoin’in yaratıcısı Philip Swift tarafınca vurgulandığı suretiyle Puell Multiple, geleneksel olarak Bitcoin’in piyasasının düşük seviyelerini seçen mühim bir bölgeye tekrardan girdi.

Piyasalar Raporunda Swift, bu şekilde bir hareketin meydana geldiği ender durumları gösteren bir grafik hazırladı. Puell Multiple, mevcut günlük BTC  satışını alıyor ve bunu bir senelik satışların hareketli averajına bölüyor. Bundan dolayı, satışı   %50 azaltan yarılanma vakaları kilit önemdedir.

Mayer Multiple İndikatöründeki Değişiklik

Puell Multiple’ye birlikte rol alan başka bir klasik Bitcoin fiyat göstergesi olan Mayer Multiple, 20 Haziran’da en iyi uzun vadeli yatırım kazançlarının olduğu bölgeye ulaşmış olacak.

Bitcoin fiyatı 200 günlük hareketli ortalamanın üstündeki katlarına ulaşınca, Mayer 2.4’ün altındaki bir puanın başarıyı işaret ettiğini belirtti.

Çeşitli indikatörler BTC/USD paritesinin yükseleceğini gösteriyor. Bunlar içinde, Ocak 2018’den bu yana meydana getirilen en yüksek ağ zorluğu güncellemesi de var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.