Bitcoin Zenginleri Ne Kadar Kazanıyor

Son dönemde Bitcoin zenginleri ile ilgili Forbes dergisi tarafınca açıklanan rakamlar milyarlarca dolarlık Bitcoin zengini şahıs bulunduğunu bizlere oldukça iyi gösterdi. Türkiye’de milyarder Bitcoin zengini yatırımcı bulunmazken, ABD ve dünyanın birçok ülkesinde milyoner ve milyarder kripto para zengini kişiler bulunuyor.

En sık sorulan sual ise çoğu zaman Bitcoin zenginleri aylık olarak ne kadar para kazanıyor? Yönünde sorulan sorular oluyor. Bu soruya elbet tam olarak birebir oranda cevap vermek oldukça zor olacak olduğu şeklinde, kabaca cevap vermek pek fazla yanlış cevap olmayacaktır.

Günlük Kazanç: Milyonlarca Dolar

Eğer ki Bitcoin yatırımcıları ellerinde 100 milyon doların üstünde servet bulunuyor ise bigün içinde milyonlarca dolar kazanabiliyor. Eldeki para 10 milyon dolar ve civarında olması durumunda ise Bitcoin üstünden kazanılacak olan miktarlar günlük olarak binlerce lira olarak söylenebiliyor.

Elbet bazen yaşanmış olan düşüşler sürecinde milyarder Bitcoin zenginleri de yitik yaşarken, bugün 1 milyar dolar Bitcoin’e haiz olan bir yatırımcı %100 artış sonucunda 2 milyar dolarlık servete oldukça rahat kavuşabilir. Tıpkı Bitcoin’in geçtiğimiz aylarda 20.000 dolar seviyesine çıktığında olduğu şeklinde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.