Bitcoin’de gerileme ne zaman bitecek?

Bitcoin piyasa hacmi verileri olarak 109 milyar dolar seviyesine kadar gerilemesinin peşinden yatırımcılarına oldukça çok korku yaşatmış ve kripto para sahipleri daha oldukça yatırımlarını geri çekme eğilimine girmişti. Birçok yatırımcı ise kripto para sahibi olmak yerine mevcut yatırımlarını koruma yoluna gitmiş ve yatırımlarının yine kıymetli hale gelmesi ve daha çok kıymet kazanması için çaba harcayacak bulunduğunu açıklamıştı.

BTC’nin piyasa hacminin %50 oranından daha çok bir orana eşit olmasına karşın piyasa hacmi oranlarının düşük olması ve bu oranın devamlı olarak bir gerileme eğiliminde olması daha oldukça büyük yatırımcılar ile orta çaplı yatırımcıları yakından ilgilendiriyor.

Bitcoin için yolun sonu görünebilir mi?

Bitcoin fiyatlarının bu denli düşük kalması ve piyasa hacmi verilerinin düşük olması durumunda oldukça büyük problemler yaşanması oldukça basit bir durum ve netice haline gelebilir. Yatırımcıların bu mevzuda dikkatli olması ve yatırımlarını değerlendirirken piyasa hacmi ve fiyat verilerini iyi ölçmesi gerekiyor. BTC tutarları daha oldukça piyasa hacmi verilerinden oldukça daha çok oranda tesir görüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.