Bitcoin’de Kaos!

Bitcoin son devrin en düşük seviyesine geriledi. 8000 doların altına kadar gerileyen Bitcoin’de yaşanmış olan bu gerileme süreci sonrasında ise piyasalarda kaos yaşandığı belirtiliyor. İddialara bakılırsa bir süreden beridir Google ve Hollanda tarafının açıklamaları sonrasında gerilemeye süregelen kripto paraların, geleceği ise merak mevzusu olmaya başladı.

Kripto paralar ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar ise 7.800 dolar seviyesine gerileme yaşanması ile daha çok artış gösterdi. Yatırımcıların düşüş sonrasında paralarını piyasadan çekmeye başladıkları ve zararına satış yaptıkları web üstünde kendisine geniş çaplı yer bulurken, Ethereum ve öteki kripto paralarda da düşüşlerin oldukça yüksek seviyede olduğu gözlemlendi.

Bitcoin’de Düşüş Ne Vakit Duracak?

Bitcoin’de düşüş duracak mı? Bu sual daha çok ehemmiyet taşıyor. Bitcoin‘in şu aşamada patlamış bir balon bulunduğunu iddia edenler olduğu benzer biçimde, gelecek haftalarda tekrardan yükselişe geçecek bulunduğunu belirtenlerin sayısı da asla azca değil. Bireysel yatırımcının kripto paralar üstünde düşüncelerinin yatırım ve piyasa açısından pozitif olduğu, bununla beraber Bitcoin ve öteki kripto paraların yükselişini sağlamada bir etken olarak gösterilmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.