Bitcoin’de Rüzgar Tersine Döndü!

2019 yılına fena bir başlangıç icra eden Bitcoin ile beraber kripto para birimleri gün sonunda toparlanma hareketi gösterdi. Son 24 saatte yükseliş grafiği çizen Bitcoin’de yelkenlere fora hedef 3.750 dolar. 

Kripto para birimlerinde kayıplar derinleşirken günün Ethereum’a asla yaramadığını haberimizde belirtmiştik. Ethereum’da kayıplar devam ederken Bitcoin’in sırtladığı öteki kripto para birimleri, Bitcoin ile beraber yükselişe geçti. 

Gün içinde yüzde 2’lik bir artış kaydeden ve 3.700 dolar seviyesinde işlem gören Bitcoin’in son hafta grafiğine baktığımızda atağa kalktığını gözlemliyoruz. 

Ripple, Ethereum ve Ötekiler!

Genel anlamda kurduğu ortaklıklarla adından söz ettiren Ripple (XRP) Bitcoin’in yükselişiyle beraber yükselişe geçti ve haberin yazıldığı esnalarda 0.320 dolar seviyesine yaklaştı. Yatırımcısını güldürmeye başlamış olan Ripple’ın bu yükselişinin devam etmesi umut ediliyor.

Ethereum ise günün kaybeden ve kaybettiren kripto para birimi oldu. Yatırım uzmanlarının hakkında çekince çanları çaldırmış olduğu Ethereum 117.19 dolar seviyesine gerileyerek çekince noktası olan 116 dolar seviyesini kontrol etti. 

Ethereum günün kaybeden kripto para birimi olsa da Bitcoin’in önderliğinde öteki kripto para birimlerinde grafikler yeşili gösterdi ve yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.