Bitcoin’e Talep Artıyor, Yatırımcı Riskleri Kabul Ediyor

Bitcoin gelen talepleri karşılamaya devam ederken, 21 milyon üretime kadar yatırımcıların alım taleplerine cevap verecek. Son yaşanmış olan artış ile beraber 7.470 dolara kadar yükselen Bitcoin, bu mevzuda gelen taleplerde yaşanmış olan artışa karşın fiyat dengesini oldukça iyi korumayı sürdürüyor ve çok çok fazla yatırımcının talepleri ile daha da fazla beğeni ve itimat kazanıyor. Yatırımcıların bekledikleri itimat durumunu ortaya koyabilen tek kripto para olarak görülen BTC’nin önünde ise uzun bir süreç var.

Taleplerin artması ile yatırımcıların ihtimaller içinde risklere daha kolay girebilmesi hem yatırımcının daha çok kripto para ile haşır-neşir olmasında etken sağlıyor, hem daha çok kişinin kripto paralara olan itimatını daha da fazla arttırmayı başarıyor.

Itimatı Arttırdı

Bitcoin son yaşanmış olan yükseliş ile yatırımcıların itimatını daha çok arttırdı. Yatırımcı kimseler daha çok kar elde edebilecek olduklarını öngörerek daha çok yatırımı Bitcoin’e yatırmaya başlarken yıl sonu beklentilerinin daha da fazla artması, piyasa hacminin bigün içinde 20 milyar dolar değerinde artış yaşaması benzeri nedenler yatırımcının itimatını daha çok arttıran unsurlar olarak değerlendirilmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.