Bitcoin’e Yatırım Yapmanızı Sağlayacak 5 Neden

Bitcoin son yılların en fazla kazandıran yatırımları içinde ilk sırada bulunan yatırımlardan birincisi. Kripto paralar içinde en fazla kıymet kazanan ve geçmişten günümüze en fazla kıymet gören kripto para olan Bitcoin’in geleceği ise meydana getirilen tüm negatif yorumlara karşın hala parlak denilebilir.

Bitcoin yatırımı yapmanızı sağlayacak olan 5 nedenden birincisi ile başlamış olacak olursak kripto paraların geleceğin para birimi olacak olmalarını söyleyebiliriz. Tüm devletler tarafınca yakından izlenmeye başlanan kripto paraların gelecekte fazlaca daha çok kıymet kazanıp dolar ve euro benzer biçimde standart para birimlerinin önüne geçebilecek olduğu iddiası doğru olabilir.

Bitcoin 50.000-1.000.000 Dolar Seviyesine Çıkabilir

2. niçin ise standart para haline gelsin yada gelmesin Bitcoin gelecekte dev yatırımcılar tarafınca iddia edildiğine nazaran fazlaca daha yüksek seviyelere ulaşacak ve birçok düşük çaplı yatırımcı dahi oldukça yüksek paralar elde edecek. Kazanılacak olan para miktarının 18 katı aşabilecek olduğu iddia edilirken, şimdilerde 7.900 dolar seviyesinde olan Bitcoin’in birkaç yıl içinde 1 milyon dolara kadar yükselme şansı bulunuyor.

Tamamen Gizli saklı

Kripto paralar tamamen gizli saklı olduklarından dolayı oldukça çok güvenlik sağlıyorlar. Eğer siz hiç kimseye Bitcoin aldığınızı ifade etmez iseniz asla kimse sizin Bitcoin sahibi olduğunuzu, hali ile yatırımınız bulunduğunu bilemeyecektir. Bununla beraber banka hesabında tutacak olduğunuz paralar risk altında iken Bitcoin yatırımı olarak tutacak olduğunuz paralar ise ihtimaller içinde vakalara karşı eğer ki kendinizi ve hesaplarınızı korursanız risk altında olmayan yatırım olacaktır.

Kripto Paralar Fazlaca Fazla Talep Görüyor

Bitcoin, Ethereum ve öteki kripto para birimleri devamlı fazlaca fazla talep gördüklerinden dolayı gelecekte fazlaca daha gözde para birimleri haline dönüşeceklerdir. Zira şimdilerde bile Bitcoin ve Ethereum gündemi sarsmaya ve sallamaya kafi gelecek kadar ilgiye haiz durumda.

Her İstediğinizde Alıp Satma Seçeneği

İstediğiniz her an Bitcoin alabilir yada satış yapabilirsiniz. Bu sayede yatırımlarınızı ”kuyumcu açılsın altın alayım” bahaneleri ile beklemenize gerek kalmadan 7/24 alım ve satış işlemlerini borsa siteleri üstünden yapabilirsiniz. Bu sayede al-sat adı altında oldukça yüksek kar elde edebilirsiniz. Sadece al-sat işlemleri yaparken dikkatli olmanızda zarar etmemek için ehemmiyet bulunduğunu unutmamalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.